Тростянецькі школярі провели насичений перший місяць літа у подорожах Сумщиною та Полтавщиною
22.06.2026 17:14

Вихованці табору «Сонечко» Ліцею №1 побували в Опішні на Полтавщині, де власноруч спробували працювати на гончарному колі та дізналися таємниці створення глиняних виробів.

Не менш захопливими стали екскурсії до екопарку та зоопарку в Котельві, а також до дитячого розважального центру в Охтирці.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...