
Жителям Сумської області пропонують обрати свого кандидата - нового очільника Сумської обласної державної адміністрації (СОДА), взявши участь в опитуванні, ініційованому Сумською платформою реформ
Президент України Володимир Зеленський розпочав ініціативу з проведення опитувань щодо очільників обласних адміністрацій у Facebook. Так, Львівська область вже має нового очільника, Одеській запропонували обрати, решта регіонів з невідомих причин лишається поки що поза увагою.
“Ми пропонуємо обрати серед запропонованих або додати свій варіант достойного керівника ОДА, що допоможе в майбутньому зорієнтуватися в інтересах громадян, дізнатися всю інформацію про кандидатів та показати потребу в проведенні публічного та відкритого конкурсу. Залишайте важливу інформацію про кандидатів у коментарях під голосуванням. Також ми очікуємо розгляду поданої нами петиції до Президента з проханням провести відкритий конкурс на посаду голови ОДА. Згодом ми опублікуємо посилання та почнемо збір підписів”, – пише Сумська платформа реформ на сторінці своїй у Facebook.
Цікаво, що зараз у опитуванні з помітним відривом лідирує Тростянецький міський голова Юрій Бова. У трійці лідерів також Віталій Ткаченко, директор ТОВ "Сумська Девелоперська Компанія", член Ради директорів Конфедерації будівельників України, та Юрій Яремчук, голова Краснопільської ОТГ. Теперішня в.о. голови СОДА - Ірина Купрейчик, на момент підготовки даного матеріалу була на 17-му місці.
Звертаємо увагу, що голосування є суто громадською ініціативою і допомагає зібрати інформацію про потенційних кандидатів, а також показати потребу в проведенні публічних консультацій.
Більше інформації та можливість взяти у часть у опитуванні за посиланням: https://www.facebook.com/reform.sumy.ua/?__tn__=K-R&eid=ARDx3IwZtn_Y66D4CCY3GrZXTP3D1l5tfJYwVmy1QCq2CSaZH7o7LS2MvWQIwh7JtrW1gk9qs-pRIRO8&fref=mentions