У Тростянці триває відновлення лікарні після руйнувань часів окупації
19.06.2025 16:41

Тростянецька міська лікарня, яка під час окупації міста в березні 2022 року зазнала руйнувань через обстріли рф, поступово відновлюється. Щодня тут отримують медичну допомогу близько 400 людей з Тростянецької та сусідніх громад.

Будівельники завершують утеплення та оздоблення фасаду дитячого відділення. Наразі монтують огородження на підпірних стінах будівлі та облицьовують плиткою ґанки, сходинки і пандуси для зручності відвідувачів.

Навколо будівлі поліклініки та дитячого відділення продовжуються роботи з укладання тротуарної плитки, що створить комфортні умови для пацієнтів та персоналу.

На черзі утеплення та оздоблення фасаду й цокольної частини на переході між дитячим відділенням та поліклінікою. Відновлення лікарні фінансується Фондом ліквідації наслідків збройної агресії.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...