
Закінчився відкритий чемпіонат Сумської області з шахів «Кубок голови ОДА», який тривав з 22 по 24 листопада в Сумах в клубі «Інтелект» Сумського державного університету.
Участь в змаганнях взяли дорослі і діти всіх вікових категорій Сумщини. Тростянеччина на змаганнях була представлена 3 шахістами: кмс з шахів Заяц А. (номінація ветерани), двома 2-х розрядниками Давидовим Д. та Шульгою А. (номінація діти середньої вікової групи).
Тростянчани Заяц А. (на фото справа) і Давидов Д. посіли треті місця в своїх номінаціях, вибороли бронзові медалі та отримали грошові призи від організаторів змагання.
Шульга Артем виборов четверте місце та нагороджений грамотою Управління молоді і спорту Сумської обласної адміністрації.
Як повідомив керівник команди Палацу дітей та юнацтва Заяц А. закладом було виконано величезний обсяг робіт по підготовці юних шахістів до цього змагання: проведено кваліфікаційний та відбіркові турніри, дві товариських зустрічі з юними лебединськими шахістами в Тростянці та Лебедині, першість шкіл Тростянецької ОТГ, проте, хвороби, а часом батьківські сумніви щодо вправності і майстерності своїх дітей не дозволили закладу виставити заявлену команду з шести осіб.
Є надія, що Новий 2020 рік юні шахісти зустрінуть з вагомішими досягненнями.
Марина Громова, голова ДШШК «Корона»