Звіт старости Мартинівського старостинського округу за перший рік роботи
18.11.2021 10:46

У листопаді 2020 року було створено Мартинівський старостинський округ до якого увійшли села Мартинівка, Артемо-Растівка, Золотарівка Тростянецької міської територіальної громади. На посаду сатрости було призначено Мусієнко Олену Юріївну. Загальна кількість зареєстрованих на даній території осіб - 338.

На території старостинського округу працює: Мартинівський сільський будинок культури та бібліотека, Артемо - Растівська сільська бібліотека, фельдшерський пункт села Мартинівка, фельдшерський пункт села Артемо-Растівка, пожежна команда пожежної охорони села Мартинівка.

В адміністрації Мартинівського старостинського округу працює 4 особи: староста, діловод, прибиральник службових приміщень, опалювач.

До складу пожежної команди пожежної охорони села Мартинівка входить 4 пожежних охоронця. Пожежна команда в цілому забезпечена необхідними засобами для своєчасного реагування та гасіння пожежі, має в своєму користуванні спеціалізовану техніку – вантажний автомобіль ГАЗ -66.

У звітному періоді пожежною командою було здійснено 5 виїздів на гасіння пожежі.

У фельдшерському пункті села Мартинівка працює 2 особи: фельдшер та молодша медична сестра.

Звіт старости Мартинівського округу Олени Мусієнко: 

"НАБЛИЖАЄМО МЕДИЧНІЙ Й ПОБУТОВІ ПОСЛУГИ ДО ЖИТЕЛІВ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

З метою якісного надання медичних послуг та наближення їх до жителів села, запроваджено виїзд сімейного лікаря у віддалені старостинські округи. Всього було здійснено 8 виїздів медичної бригади у с. Мартинівка та 5 виїздів у с. Артемо – Растівка. Загалом на прийомі у лікаря побувало близько 350 пацієнтів.

Зважаючи на необхідність своєчасного діагностування COVID-19 було придбано пульсоксиметр та безконтактний вимірювач температури на загальну суму близько 1,0 тис. грн. Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію медичними працівниками проведено потужну роз’яснювальну роботу з місцевим населенням та здійснено вакцинацію 160 осіб.

Зважаючи на віддаленість від міста населеного пункту та враховуючи потребу населення в отриманні якісних побутових послуг було організовано 8 виїздів майстра – перукаря в села Мартинівського старотинського округу. 67 мешканців громади скористалися послугами Центру надання соціальних послуг Тростянецької міської ради. При цьому ціни, сформовані за соціальним пакетом, дають змогу скористатися даними послугами соціально вразливим верствам населення, адже частину витрат бере на себе Тростянецька міська рада.

ДБАЄМО ПРО РОЗВИТОК КУЛЬТУРИ

В Мартинівському сільському будинку культури та бібліотеці працює 7 осіб: директор, керівник гуртка декоративно – ужиткового мистецтва, прибиральник, бібліотекар та 3 опалювачі (сезонно). Заклад має задовільну матеріально – технічну базу для проведення культурно – мистецьких заходів.

Для поліпшення якості освітлення в глядацькій залі Мартинівського сільського будинку культури було здійснено заміну ламп накалювання на більш економні енергозберігаючі прилади освітлення в кількості 16 штук на загальну суму 8,5 тис. грн.

Організовуючи змістовне проведення дозвілля дітлахам села на території Мартинівського СБК за сприяння Тростянецької міської ради та фінансування агрохолдінгу Кернел було встановлено дитячий ігровий майданчик на загальну суму 65 тис.грн.

На якісно новому рівні проведені святкові заходи: Новорічна святкова програма для дітей, концертна програма з нагоди 8 березня, урочистості присвячені Дню пам’яті та примирення, розважальна програма з нагоди Дня захисту дітей, обрядове свято Івана Купала, традиційне святкування Дня села.

ПОКРАЩИВСЯ БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ СТАРОСТАТУ

Цього року вперше на території округу працювало два працівники КП «Чисте місто», якими було виконано значний обсяг роботи:
- здійснено обстеження та прибирання місць поховань, памятників та меморіалів загиблим воїнам в селах Мартинівка, Лосівка, Артемо-Растівка ;
- здійснено обстеження та прибирання 9 кладовищ, розташованих на території старостинського округу;
- здійснено обстеження та зрізування аварійних та сухих дерев;
- облаштовано криничку з джерельною водою на території
с. Мартинівка;
- здійснено прибирання сухостійної трави, дикоростучої порослі вздовж дороги між населеними пунктами Лосівка – Мартинівка – Золотарівка загальною площею1480 м2;
- здійснено скошування, прибирання та вивезення сухостійної порослі загальною площею 3030 м2.;
- скошування трави вздовж узбіччя доріг 2720 м2;
- заготовлено - 86 м.куб. дров

ДБАЄМО ПРО СТАН ГРУНТОВИХ ДОРІГ ТА ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

У червні місяці здійснено значний обсяг робіт по грейдуванню грунтових доріг по вулицям: Менделєєва, Гагаріна, під’їзд до центрального кладовища з вул. Гагаріна (гора), під’їзд до центрального кладовища з вул. Миру. Загалом грейдовано 3005 м2 доріг.
В серпні - вересні здійснено підсипку доріг щебенем по вул. Набережна с. Артемо-Растівка, по вул. Лосівська с. Мартинівка, дорога між селами Золотарівка та Мартинівка в кількості 58 м3.

Протягом звітного періоду працівниками КП «Чисте місто» було здійснено обстеження та заміну ламп вуличного освітлення на вулицях с. Мартинівка в кількості 19 штук, здійснено заміну 17 старих ліхтарів на нові, при цьому облаштовано 5 нових світлоточок.

МАЄМО ТРАНСПОРТНЕ СПОЛУЧЕННЯ З МІСТОМ ТА ПІЛЬГОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

В лютому 2021 року відбулася довгоочікувана для мешканців Мартинівського старостинського округу подія – на рейс вийшов автобус за номером 13, сполученням Тростянець –Станова – Буймер – Мартинівка, який з’єднав місто із віддаленими селами Тростянецької ОТГ.

Для мешканців Мартинівcької громади автобус здійснює рейси два рази на тиждень – у п’ятницю та неділю. Близько 40 жителів Мартинівського старостинського округу отримали Картки мешканця Тростянецької ОТГ для осіб пільгових категорій, що дало змогу безкоштовно здійснювати проїзд у громадському транспорті.

НАЛАГОДЖЕНО ВЗАЄМОДІЮ Й СПІВПРАЦЮ З СІЛЬСЬКОЮ ГРОМАДОЮ

На виконання розпорядження міського голови «Про проведення зборів жителів вулиць щодо обрання голів вуличних комітетів в старостинських округах Тростянецької міської територіальної громади», на території Мартинівського старостинського були проведені збори жителів вулиць сіл Мартинівка, Артемо-Растівка, Золотарівка, на яких були обрані голови вуличних комітетів.

На території округу відбулися 18 толок з прибирання прилеглих територій адміністративних будівель, приведення у відповідний санітарний стан місць поховань, центральної частини с. Мартинівка, за участі робітників з благоустрою КП «Чисте місто» та працівників адміністрації, сільського будинку культури, пожежної команди, фельдшерського пункту та місцевого населення.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...