З понеділка Сумщина може опинитися на межі двох карантинних зон
18.02.2021 11:55

З 24 лютого в Україні, зокрема й на Сумщині, почне діяти адаптивний карантин. Тобто регіони знову поділять на чотири зони за рівнем епідемічної ситуації: зелені, жовті, помаранчеві та червоні, – повідомляє Суспільне.

Сумщина з понеділка може опинитися між жовтою та помаранчевою зонами, розповів Суспільному директор обласного лабораторного центру Володимир Збаражський.

“Сумська область протягом останніх трьох тижнів знаходиться у сприятливих умовах. На графіку “Динаміки захворюваності населення області по кожному тижню”, розпочинаючи з 22 січня й по сьогодні (17 лютого) – у нас захворюваність по Сумщині, як ви бачите значно нижче, ніж по Україні”, – зазначив директор лабцентру.

З його слів, для Сумщини можлива ситуація 50 на 50. Тобто 50% у нас жовтий рівень, і десь 50% – помаранчевий. Також, зі слів Збаражського, на те в який колір “пофарбують” Сумщину буде залежати від рівня захворюваності протягом наступних 5 днів. Відповідно до цих цифр і вирахують, який рівень захворюваності і яка буде зона.

sumypost.com

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...