Юрія Дарагана не поновлять на посаді директора ТРК. Кримінальна справа про розкрадання коштів триває
09.06.2021 22:53

Так вирішили сьогодні міські депутати на другому пленарному засіданні восьмої сесії.

Нагадаємо, що 13 жовтня 2020 року рішенням сесії Тростянецької міської ради №483 "Про заслуховування звіту директору ТРК Тростянець" звіт директора Дарагана Ю.В. за 9 місяців взято до відома, визнано вказаний звіт незадовільним та достроково розірвано контракт із Дараганом Ю.В.

Чому депутатський корпус прийняв таке рішення ми писали в нашій попередній статті з цього питання

Сам Ю.В. Дараган, очевидно, був категорично не згоден із висловленою позицією більшості міського депутатського корпусу щодо своєї діяльності, тож вирішив судитися.

2 червня Сумський Зарічний суд ухвалив рішення про поновлення Дарагана Юрія Вікторовича на посаді директора ТРК Тростянець, плюс ухвалив виплатити йому компенсацію за вимушені прогули, яка, за підрахунками його середньомісячної заробітної плати, становить трохи більше 156 тисяч гривень.

Незважаючи на те, що такий вердикт Зарічанського суду в м. Суми юристи Тростянецької міської ради будуть оскаржувати шляхом апеляції, винесене рішення суду має бути виконане негайно. Така система нашого судочинства.

Міський голова Юрій Бова, дотримуючись чинного законодавства України, одним із перших пунктів порядку денного засідання сесії, виніс на розгляд депутатського корпусу питання саме про поновлення Юрія Дарагана на посаді директора ТРК "Тростянець".

І тим не менш, рішення не було прийнято. "ЗА" проголосували лише 7 депутатів, 9 утрималися, проти - 0, не голосували - 4.

Нагадаємо, що сама процедура поновлення керівника ТРК "Тростянець" на займаній посаді призначається рішенням сесії, яке набрало більшість голосів. Це прописано у регламенті роботи ради.

Разом із тим триває кримінальна справа про розкрадання бюджетних коштів екс-директром ТРК "Тростянець" Юрієм Дараганом. Суд вже притягнув до відповідальності підприємця який допомагав проводити фіктивний ремонт техніки компанії за проханням директора. Наразі Юрію Дарагану вручена підозра у вчиненні кримінального правопорушення й матеріали справи передані до суду. 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...