Юрій Бова поділився результатами роботу на Европейскому конгресі місцевого самоврядування
09.03.2023 17:14

"Два дні дуже насиченої програми і десятки цікавих спікерів, що ділилися досвідом залучення інвестицій, розвитком туристичного потенціалу, реформування лікарень та закладів культури, новаціями в зеленій енергетиці. Звісно все це під призмою війни в Україні і сценаціїв подальшого розвитку подій" - написав мер Тростянця.

Міського голову Тростянецької громади запросили взяти участь в церемонії нагородження на Гала вечорі польських компаній, що надали велику допомогу українцям. Зокрема нагороду від форуму Юрій Бова вручив найбільшому перевізнику залізницею РOLRegio (PKP) за перевезені безкоштовно 1,5 млн українців, що тікали від війни.

"Також взяв участь разом з іншими мерами в дискусії "Україна в обличчі війни"», під час якої розповів як Тростянецька громада попри надскладні умови окупації чинила опір та допомагала ЗСУ розбити потужне угрупування росіян, які наслідки окупації та як вже відбудовуємося завдяки тісній співпраці з різними партнерами. Запросив поляків брати активну участь у відбудові Тростянця" - додав Юрій Бова.

На останок міський голова повідомив: "Багато індивідуальних контактів і перемовин. В темі одне- відбудова міста і допомога мешканцям. Кожен такий контакт потенційна можливість допомоги місту. Вже є певні домовленості, розповім про які після реалізації. Що далі? Додому? Ні. Ще зустрічі в Варшаві і Берліні. Отримання допомоги місту від наших партнерів, з якими знайомився на попередніх конференціях".

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...