
У Сумах відбувся відкритий міський турнір козацький «Джура» з дзюдо серед юнаків та дівчат 2017-2018 років народження. Вихованці Тростянецької ДЮСШ повернулися додому з нагородами.
Данил Коваленко здобув срібну медаль. Бронзові нагороди виборили Тимур Сег, Степан Мельник та Андрій Пиво. Для деяких спортсменів це були перші змагання в житті, на яких вони здобули безцінний досвід та позитивні емоції.
Підготували спортсменів тренери Юлія Єрьоменко та Микола Гребіник.