Як сьогодні у Тростянецькій громаді очищали дороги від снігу
13.01.2021 19:19

Ранок середи Тростянецька громада зустріла під сніговим покривом, а хуртовина принесла прикрощі водіям та пішоходам. Роботи комунальникам додалося. Так, ДП «Екосервіс» розпочало розчищати дороги об 11 годині ранку. Про це повідомив заступник міського голови Юрій Заяц.
 
У роботах по місту було задіяно шість одиниць техніки. Трактор Т-150 прочищав Смородинський мікрорайон та Рупине, МАЗ – центральну частину міста, решта тракторів працювали по «Чорногорії», «Перекалках», цукрозаводському мікрорайоні , а також на перехрестях, що з’єднуються з республіканською трасою Н-12.
 
Після розчистки від снігу була проведена підсипка вулиць піщано-сольовою сумішшю.
 
Синоптики прогнозують снігопад по області на цілий день, тому комунальники «Екосервісу» планують виходити працювати і у третю зміну, аби на ранок четверга Тростянець не опинився у сніговому полоні.
 
Розчистка доріг проводилась не тільки по місту, а й усім старостинським округам. Там боротися зі стихією селам допомагають агропідприємства та суб’єкти господарювання, які працюють на тих чи інших територіях. Відповідні угоди з ними є.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...