Як будуть чистити місто від снігу 25-го грудня?
25.12.2018 10:26

На вулиці справжня завірюха. Сипе добряче з 4 ранку.
З 6.45 техніка "Екосервісу" розпочала чистити центральні вулиці, щоб забезпечити рух автотранспорту. МАЗ повинен справитися до обіду і піде на повторний круг. Новий мтз вже розчищає дорогу на Смородину та Рупине. Далі буде "Чорногорія" права сторона потім ліва, плюс до кладовища. Т-150 розчищає найвіддаленіші мікрорайони - Радомлю, Степок та Гай, "перекалки" і район Вознесенської церкви. Лісгосп допоможе розчистити цукрозаводський мікрорайон. Ще один МТЗ чисте ДОК і до кладовища по Луніна. На завтра Мехколона почисте прилеглий район Першотравневий (треба потерпіти). По селу Кам'янка працює техніка ПП Тарасенко. По Зарічному - ФП Зарічанське.

На завтра на нескучанський мікрорайон піде Т-150 і потім Єнергетиків і район РЕМу, Веселе та ЗОШ 4. Один трактор нажаль ще в ремонті, але і сьогодні ремонтують. Завтра УМБ обіцяє поставить у місто грейдер для допомоги, якщо метелиця не скінчиться і місцева техніка не справлятимиться.

Працівники "Зеленбуду" розчищають тротуари від ценру і по Благовіщенській, Набережній, потім Кеніга, Скрябіна та автобусні зупинки .
ДП "Екосервіс" просить всіх із розумінням поставитися до тимчасових ускладнень на дорогах та тротуарах. 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...