"Я не вважаю Росію агресором" - новий секретар Охтирської міськради Булах (ВІДЕО)
28.01.2022 13:16

27 січня 2022 року на сесії Охтирської міської ради за пропозицією мера Павла Кузьменка було обрано нового секретаря ради - депутатку від партії "ОПЗЖ" Вікторію Булах, яка до заборони в Україні "Комуністичної партії" була її членом, першим секретарем Охтирського міського комітету Комуністичної Партії України та Народним депутатом України від комуністів. 

Мало того, що попередня кар'єра депутатки викликає питання та кричущим є той факт, що Вікторія Булах не вважає Росію країну агресором і такі заяви лунають, вже від чиновниці, на 8-му році війни з Росією та в час коли весь світ кричить про те, що "наш сусід" готується до вторгнення в Україну. У державу щодня прилітають літаки з військовою допомогою, а міста формують загони територіальної оборони щоб бути готовими захистити свої домівки. 

Чи нормально призначати на другу за впливовістю посаду в Охтирській громаді людину яку публічно говорить, що Росія наш друг у той час коли до кордону всього 50 км, на якому стоять ворожі військові? Питання риторичне.  

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...