Вже понад 100 генераторів отримала Тростянецька громада. Усі генератори допомога благодійників
22.02.2023 18:50

Тростянецька міська влада продовжує співпрацю з міжнародними та українськими партнерами, аби в повній мірі забезпечити енергонезалежність нашої громади.

Ще до початку опалювального періоду ставилося завдання щодо забезпечення кожної освітніх, медичних, соціальних, культурних закладів, і взагалі кожної установи та закладу громади генераторами для безперебійної роботи в умовах воєнного стану, коли ворог цілить по об'єктах інфраструктури, населені пункти можуть опинитися без світла в будь-яку мить.

«В Україні зараз дуже великий попит на генератори. Потужні генератори зараз в гострому дефіциті. Тож на наше прохання відгукнулися давні добрі друзі Тростянця з Німеччини – пані Sibylle Strack-Zimmermann зі своєю родиною, - розповідає міський голова Юрій Бова. – За їх кошти придбано десять потужних генераторів відмінної якості, турецького та іспанського виробництва. Доставити генератори в Україну нам допомогло чеське місто-партнер Бистршице-над-Пернштейнем, чеські друзі з міста Прешов та українські друзі з Ужгорода».

«Станом на сьогодні вже понад 100 генераторів завезено у нашу громаду – це все – благодійна допомога. За кошти бюджету громади не купувалося жодного генератора, бо в умовах війни доводиться економити кожну гривню.», - додав міський голова.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...