Володимир Касьяненко - четвертий на Чемпіонаті Світу з армрестлінгу!
07.11.2019 08:58

22-й Чемпіонат Світу з армрестлінгу відбувся у місті Констанції (Румунія). У складі національної збірної Україну на ньому вдало представив тростянчанин Володимир Касьяненко.  

Першого дня спортсмени змагалися на лівій руці. В. Касьяненко у ваговій категорії 80 кг серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору посів 4 місце!

Другого дня у змаганні на праву руку наш спортсмен виборов 5 сходинку.

«Результатом Чемпіонату Світу я задоволений. Звичайно, хотілося вибороти нагороди, але я віддавав собі належне про рівень суперників. Десь не вистачило фізичної готовності, тому на 4 місце дивлюсь із позитивом і продовжую працювати над покращенням своїх результатів» - сказав Володимир Касьяненко після змагань.

Підготував спортсмена тренер Євген Литовцев.

Не перший рік  спортсмена підтримує ГО «Спорт Тростянеччини». І цього разу громадська організація не залишилась осторонь, допомігши з компенсацією витрат на участь у Чемпіонаті.

«Володимир показує чудові результати та жагу до перемоги. Вважаю 4 місце дуже достойним результатом і нагадаю, що цього року Володимир став бронзовим чемпіоном на Чемпіонаті Європи! Тому ми однозначно всіляко допомагатимемо спортсмену в подальшому» - сказав Руслан Бова, голова ГО" Спорт Тростянеччини".

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...