
У Полтаві відбувся Всеукраїнський конкурс мистецтв «Ми запалюємо зірки», який об'єднав талановитих виконавців з різних куточків України. Вихованці зразкової вокальної студії «Перлина» Палацу дітей та юнацтва здобули нагороди найвищого ґатунку.
Гран-Прі у номінації «Естрадний вокал» соло виборола Валерія Карпенко з піснею «FortePiano».
Перші місця здобули Дар'я Чайкіна з піснею «Сонце України», Анастасія Кулібаба з піснею «Пташка» та Вероніка Олійник з піснею «Стежечка». У номінації дует першими стали Аріна Каруна та її мама Юлія з піснею «Мама і донечка».
Друге місце у соло посіла Варвара Холодова з піснею «Квітучий край». Керівник студії Олена Буднік відзначена дипломом фестивалю.