Власника кафе у ТРЦ “Лавина” оштрафували на 280 тисяч за кухарів без санкнижок
02.05.2021 22:55

Ще на початку 2020 року управління Держпраці на території Сумської області провело масштабну кампанію з інформування суб’єктів господарювання про найбільш ефективні способи дотримання законодавства з питань оформлення трудових відносин. Після цього інспектори праці вирушили на перевірки.

Так, фахівці перевірили заклади громадського харчування в торговому центрі «Лавина» на 3-му поверсі. У ході перевірки було встановлено факт допуску до виконання робіт 6 працівників без належного оформлення трудових відносин. Серед неоформлених працівників були офіціанти й кухарі, які кожен день обслуговували клієнтів, і дітей у тому числі, без будь-яких санкнижок і медичних довідок.

За результатами інспекційного відвідування був складений акт і внесено припис про усунення недоліків. Суб’єкт господарювання виконав припис у повному обсязі, про що надав до управління відповідні документи, однак відповідно до абз.2 ч.2 ст.265 КЗпП держорган на підставі акту інспекційного відвідування виніс постанову про накладення штрафу в розмірі 283380 грн за порушення вимог ч.3ст.24 КЗпП. Суд визнав законною постанову про накладення штрафної санкції щодо використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.

sumypost.com

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...