Виконком затвердив зміни у графіку руху міського транспорту
08.10.2021 19:53

Це питання вже дійсно назріло для розгляду, адже з одного боку люди подекуди скаржаться на незручний графік руху деяких автобусів, з іншого - ми бачимо, що у салонах "Рути" - дуже часто порожньо. А це зумовлює немалі збитки для комунального підприємства "Тростянецьпастранс". Тому, його директор, Олександр Качур, прокоментував нам наступні зміни, які вчора затвердили члени виконкому.

Зміни по маршруту №10 "Тростянець - лучка -Боголюбове". Рейс №2, який раніше курсував о 14.55 з вокзалу - перенесений на 17.25 для того, щоби люди після роботи могли добратися додому. Попередній час, здебільшого був орієнтований на школярів, а тепер учнів возять іншим автобусом, і виходить, що пасажирів на цьому рейсі о 14.55 дуже мало.

Відтак, за проханням людей та старости Боголюбівського округу Дмитра Сороки, автобус за маршрут №10 рухатиметься о 17.25 з вокзалу і відповідно 17.30 - від ресторану.

Звертаємо увагу, що автобус курсуватиме з Тростянця прямо до Лучки, до Боголюбове не заїжджатиме через відсутність пасажирів на цей час.

Тепер щодо маршруту на Смородине. Маємо два автобуси - "Смородине - Радомля" (маршрут № 1) і "Смородине - Лікарня" (маршрут №11). Нагадаємо, коли розроблялися графіки за цима маршрутами, були звернення мешканців з проханням, щоби маршрут №11 курсував після обіду від лікарні. Прохання людей задовольнили. Діяло два рейси за даним напрямком - з ранку (о 7.15 зі Смородиного до лікарні) в обід ( о 15.30 зі Смородиного до лікарні).

Проаналізувавши такий розклад, стало цілком зрозуміло, що смородяни цим маршрутом практично не користуються, і від лікарні, коли автобус повертається з другого рейсу - салон майже порожній завжди.

Відтак, на засіданні виконкому вчора було прийняте рішення даний маршрут відкоригувати. Нагадаємо, раніше це був маршрут № 11, а наразі - буде рейс № 1. Тобто, до цього часу о 15.30 із Смородиного йшов рейс № 11, а тепер у цей же час курсуватиме рейс №1.

Раніше це був рейс до лікарні, а тепер тільки до вокзалу.

Раніше о 16.20 з вокзалу повертався автобус на Смородине із лікарні, по маршруту № 11, тепер о 16.20 буде повертатися автобус по маршруту №1. Різниця тільки у тому, що у цьому проміжку часу автобус не буду їхати на лікарню, і повертатися. А от кількість рейсів і можливість людям добратися із Смородиного до Тростянця і навпаки - абсолютно не змінилася.

Рух автобусів за Станівським напрямком - Білка, Станова, Буймер - вимагає окремого обговорення та доопрацювання. Адже так сам не має достатньої кількості пасажирів, перевезення дуже збиткові. І старостами цих округів ведеться діалог, для того, щоби не відміняти повністю рейси, а можливо змінити якийсь час руху громадського транспорту, чи можливо об’єднати якісь рейси тощо.

Якщо підрахувати, то наразі за станівським напрямком один день курсування автобусу обгородиться підприємству "Тростянецьпастранс" біля 1200 гривень! А от перевезень вони роблять кожного дня щонайбільше на 250 грн.

Виходить, що майже тисяча гривень на день виходить курсування автобусу за цим напрямком. Так не повинно бути. Міський голова Юрій Бова дав відповідне доручення причетним службам та старостам проаналізувати ситуацію і підготувати пропозиції задля вирішення даного питання.

За матеріалами Тростянецької міської ради 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...