В Охтирці на об'єкті "Великого будівництва" привласнили 1,7 мільйони?
17.03.2023 18:57

Прокуратурою повідомлено про підозру директорові ТОВ за фактом привласнення майже 1,7 млн грн бюджетних коштів шляхом службового підроблення та легалізації доходів.

За даними слідства, у жовтні 2021 року між зазначеним Товариством і Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради укладено договір щодо реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення.

На підставі поданих актів виконаних робіт на рахунок Товариства замовником перераховано близько 9 млн грн. Однак у ході слідства встановлено, що частина робіт, зазначених в офіційних документах, фактично не виконана, а обсяг і вартість виконаних робіт є завищеними.

Відповідно до висновку експертів, директор Товариства, не виконавши умов договору, незаконно заволодів бюджетними коштами в сумі 1 млн 662 тис. грн. При цьому отримані злочинним шляхом кошти директор Товариства використав у своїй господарській діяльності.

Більш того, під час виконання робіт директор Товариства як генпідрядник залучив до виконання робіт субпідрядника – Будівельну компанію. На даний час перевіряється також причетність субпідрядника до заволодіння бюджетними коштами.

Мова йде про Охтирську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів імені Б.Д. Антоненка-Давидовича, центральний корпус якої є пам’яткою архітектури місцевого значення і реставрувався за програмою "Велике будівництво" про, що неодноразово зазначали чиновники під час інспекцій об'єкту.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...