Утворено міський штаб із координації роботи Пунктів незламності
01.12.2022 17:48

російська федерація продовжує завдавати масованих ракетних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури України. Саме тому, за дорученням Президента України Володимира Зеленського, започатковано новий Всеукраїнський проєкт підтримки людей – «Пункти Незламності». Їх створюють по всій Україні на випадок зникнення електроенергії, зв'язку, інтернету, щоби люди могли там обігрітися, переночувати, зарядити телефон тощо.

Про облаштування Пунктів Незламності та їх функціонування в Тростянецькій громаді йшла мова на засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії вирішено, до визначених Пунктів Незламності, попередньо включених до списку, а це: ДПРЧ № 24, Тростянецьке відділення поліції, міські школи № 1, 2, 3, 5 додати дитячі садочки «Калинка», «Казка», «Ромашка». Пункт Незламності буде діяти також у адмінбудівлі Тростянецької міської ради за адресою вул. Благовіщенська, 3, де забезпечено цілодобове чергування й виділено окрему кімнату з усіма необхідними побутовими приладами та речами.

Важливо, що всі приміщення, де розташовані Пункти Незламності, не залежать від газу, а опалюються котлами на твердому паливі.

«Всі Пункти Незламності забезпечені генераторами. Маємо в наявності достатню кількість пального. Підключення генераторів виконуємо згідно з правилами експлуатації, з дотриманням вимог протипожежної безпеки», - підкреслив заступник міського голови Юрій Заяц.

Пункти Незламності, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, працюватимуть в режимі 24/7.

Пункти Незламності передбачають можливість для кожного цілодобово перебувати в теплі й підзарядити гаджет навіть в умовах тривалого знеструмлення міста або села.

Всі Пункти Незламності матимуть:
• опалення;
• воду;
• освітлення;
• автономний зв'язок;
• живлення для мобільних пристроїв;
• місця для відпочинку й ночівлі;
• аптечки.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...