У Тростянецькій громаді продовжується відновлення комунальних об'єктів постраждалих внаслідок війни
30.08.2022 15:20

Під час окупації Тростянецької міської громади військовими рф, внаслідок артилерійських обстрілів та проїзду ворожої техніки, багато інфраструктурних об’єктів були зруйновані чи пошкоджені.

Так, водонапірна башта Рожновського по вулиці Гурського у м.Тростянець у березні 2022 року була обстріляна росіянами, та внаслідок влучання снаряда зазнала значних пошкоджень.

На цьому тижні працівники підрядної організації проводять ремонтні та відновлювальні роботи на даному об’єкті. Ці ремонтні роботи профінансовані Сумською ОДА, кошти на відновлення виділені з державного бюджету.

«Водонапірна башта по вулиці Гурського забезпечує водою понад 4 тисячі жителів Тростянця, це весь цукрозаводський мікрорайон, а також школа №2 та ЗДО «Казка» - розповів керівник комунального підприємства «Тростянецькомунсервіс» Андрій Самодай, - а після повного відновлення ця башта буде підключена як додаткова до водозабору по вул. Нескучанській, який забезпечує водою Тростянецьку міську лікарню. Тож відновити повноцінну роботу цього об’єкта дуже важливо для нашої громади».

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...