У Тростянці привітали кращих робітників лісового господарства
22.09.2020 10:12

«Сумщина є одним із лідерів у лісовій галузі України. Завдяки вашій відповідальній і наполегливій праці забезпечується зміцнення лісового фонду Сумської області, його відновлення та збереження екологічної привабливості регіону», – наголосив Роман Грищенко, вітаючи працівників лісу на території ДП «Тростянецьке лісове господарство».

«Своєю працею ви поступово наближаєте здійснення реформ лісової галузі, – говорив очільник облдержадміністрації. – Бажаю всім добробуту та щастя, міцного здоров’я та благополуччя вам і вашим родинам».

Голова облдержадміністрації відзначив почесними грамотами механіка автотранспортного цеху ДП «Сумське лісове господарство» Олександра ГУБЧЕНКА та тракториста Краснянського лісництва ДП «Тростянецьке лісове господарство» Сергія ЖЕЛЄЗНОГО.

Довідково. Державне підприємство «Тростянецьке лісове господарство» є одним із провідних підприємств лісового господарства області. За 8 місяців 2020 року підприємством було проведено відтворення лісів на площі 77,1 га, що становить 105 % до показника за відповідний період минулого року. Окрім лісозаготівлі та лісівництва, підприємство також займається переробкою деревини. У власних деревообробних цехах перероблено 4,1 тис. м деревини, що складає 11% від загального обсягу заготовленої деревини. Від реалізації деревини і виробів з неї за 8 місяців 2020 року підприємство отримало 64,6 млн грн. По трудовому суперництву, серед ліcгоcпів управління, ДП «Тростянецький лісгосп» постійно входить до п’ятірки кращих. У цьому лісгоспі працює 216 осіб. Середньомісячна заробітна плата одного працюючого за підсумками 8 місяців 2020 року склала 15 тис. грн. Тростянецький лісгосп є бюджетоутворюючими для місцевих громад. Бюджетам і державним цільовим фондам за 8 місяців 2020 року сплачено 35,4 млн. грн. До місцевих бюджетів сплачено 9,5 млн. грн. У цілому по підприємству з 1 м заготовленої деревини сплачено 947 грн. податків і платежів. Від загального обсягу реалізованої продукції, податків і зборів сплачено 55%.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...