
На першому у 2026 році засіданні оновленого складу Дитячої дорадчої ради обрано керівництво платформи. Головою став Тимофій Літо з Ліцею №1, заступницею - Валерія Корнієнко з Ліцею №3, секретарем - Ярослав Волошин з Ліцею №2.
До складу ради увійшли 13 представників молоді з різних ліцеїв та філій громади - Анастасія Воловик, Ілона Герасименко, Іван Дубовик, Артем Коміссаровський, Анастасія Куделя, Софія Логоша, Єлизавета Лучанінова, Віталій Немерюк, Мирослава Олійник та Злата Солдатенко. Попереду реалізація нових проєктів та ініціатив для розвитку молодіжного середовища громади.