У Тростянці німецькі партнери громади поставлять "мобільну лікарню" на 800м2 поки ремонтуватимуть розстріляну поліклініку
22.09.2022 19:08

Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ Ukraine вчора підписало Меморандум з Тростянецькою громадою Сумської області щодо будівництва і оснащення медичним обладнанням "мобільної лікарні", яка на кілька років забезпечувати потреби Тростянецької міської лікарні, поки йтимуть ремонтні роботи основного медичного корпусу.

Будівництво буде реалізовано в рамках проєкту "Спеціальна програма підтримки України", який фінансується Федеральним урядом Німеччини та впроваджується компанією GIZ.

Двоповерховий модульний блок буде виготовлений у Німеччині площею біля 800 кв.м., в якому працюватимуть кабінети офтальмолога, отоларинголога, гінеколога, хірурга, оснащені всім необхідним обладнанням. Відкриються кабінети функціональної діагностики, оснащені ЕКГ, ЕЕГ, УЗД, відеогастроскопом, відеоколоноскопом, відеобронхоскопом, кабінет фізіотерапії.

Протягом наступних двох місяців також планують поставити у Тростянецьку громаду додаткове медичне обладнання, електрогенератори забезпечення лікарні та інших об'єктів соціальної інфраструктури, сонячні станції та портативні зарядні пристрої, станцію водної очистки та ряд IT-обладнання.

"Дана допомога суттєво підсилить спроможність нашої лікарні і якість лікування хворих, що до нас їдуть звідусіль. Дякую нашим німецьким партнерам та усім хто допомагає громаді" - сказав Юрій Бова.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...