У Тростянці капітально ремонтують санвузли в школах
11.07.2019 11:55

Сучасний простір у дитячих закладах має бути комфортним у всіх сенсах – і з точки зору організації навчального процесу, і з точки зору матеріального забезпечення та створення належних санітарно-гігієнічних умов для шкільної громади. Саме таке завдання ставить перед собою влада Тростянецької громади.

Тростянецька міська школа № 5, яка є однією з опорних у нашій громаді, вперше відчинила двері для школярів понад 30 років тому! За цей час внутрішні санвузли прийшли в непридатність, так як капітально не ремонтувалися. Тож капремонт санвузлів для дівчат та хлопчиків на кожному з трьох поверхів – справа першочергового значення для цього навчального закладу.

Туалети для дівчат вже повністю оновлено. Їх облаштовано у відповідності до санітарно-гігієнічних вимог – з перегородками та дверми у кожній кабінці. 
Наразі капітально ремонтуються санвузли для хлопчиків. Замінені стояки водопостачання та каналізаційні, демонтовано стару плитку, виконані роботи з заливки стяжки підлоги.

Ремонтні роботи тривають. Фінансуються вони за рахунок коштів бюджету громади. Тож у новому навчальному році вся школа № 5 матиме змогу користуватися сучасними та зручними внутрішніми туалетами.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...