У селі Солдатське тривають активні роботи по відновленню школи розбитої росіянами
25.05.2023 17:51

У Солдатській школі, що зазнала найбільшого ступеня руйнації внаслідок російської агресії у березні 2022 року, продовжуються ремонтні роботи з заміни даху, який був розбитий через пряме влучання авіабомби.

Міська влада упродовж тривалого часу співпрацювала з різноманітними благодійними організаціями, щоби віднайти кошти на відновлення Солдатської школи. благодійний фонд з Нідерландів «Opendoor Ukraine», виділив для відновлення покрівлі Солдатського закладу освіти 45 тисяч Євро. З 8 травня розпочато ремонтні роботи з заміни покрівлі закладу освіти.

«Солдатська школа найбільше постраждала під час бойових дій, навчання у цьому закладі освіти поки що неможливе – зазначив міський голова Юрій Бова, який відвідав село Солдатське, аби проконтролювати хід і якість ремонтних робіт. – Ми довго шукали благодійників, які б зголосилися допомогти з відновленням цього навчального закладу, і продовжуємо пошуки, щоб закінчити ремонт у приміщеннях, вставити вікна, відновити приміщення початкової школи та харчоблоку, а також побудувати на території школи найпростіше укриття».

«Працівники підрядної організації уже встановили обрешітку та чорнове покриття, - розповідає директор Солдатського закладу освіти Світлана Ганцева, - і ми уже мали змогу перевірити це покриття на якість. Учора пройшли рясні дощі, і внутрішні приміщення школи залишилися повністю сухими. Дякуємо ремонтникам, які якісно та швидко виконують свою роботу!»

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...