
В Українському кризовому медіа-центрі відбулася київська презентація книги Євгена Положія. Письменник розповів, що для створення роману опрацював чимало документів і провів десятки розмов з очевидцями, учасниками спротиву та рідними загиблих.
Євген Положій наголосив, що це насамперед історія про людей - сильних, сміливих і незламних, чиї свідчення заслуговують на пам'ять і вдячність усієї країни. Міський голова Юрій Бова переконаний, що досвід першого звільненого українського міста може надихати і підтримувати громади, які нині перебувають під тимчасовою окупацією та очікують на визволення.