У громаді запущено соціальний проєкт для нечуючих
02.04.2021 09:49

Відділ соціального захисту населення Тростянецької міської ради повідомив про те, що Міністерство соціальної політики у співпраці з громадською  організацією «Громадських рух «Соціальна єдність» нещодавно презентували спільний соціальний проєкт «Почуй мене», який покликаний полегшити комунікацію нечуючих людей з органами державної влади та сприятиме їх соціальній інтеграції.

За інформацією Міністерства  соціальної політики майже два мільйони наших громадян мають порушення слуху. Вже сьогодні близько 400 тисяч українців спілкуються жестовою мовою.

Завдяки проєкту «Почуй мене» людям з інвалідністю стане легше отримувати будь-які державні послуги.

Під час звернень до Мінсоцполітики люди з вадами слуху за допомогою спеціального застосунку на сайті Міністерства (www.msp.gov.ua – вкладка «Почуй мене») можуть отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь на свої запити у вигляді відеолиста. 

Звернення обробляються операторами «гарячої лінії» для людей з інвалідністю Урядового контактного центру, яка працює за номером 15-39 (номер цілодобової «гарячої лінії» з консультування та забезпечення зворотного зв’язку для осіб з інвалідністю. Дзвінки на «гарячу лінію» мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні).

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...