У Глухові витратили майже 5 млн грн на лижоролерну трасу на стадіоні
20.11.2021 12:37

На стадіоні «Дружба» у Глухові майже завершили укладати лижоролерну трасу навкроло футбольного поля. Про це написав у фейсбуці голова Сумської ОДА Дмитро Живицький.

«Ми готуємо до введення в експлуатацію лижеролерну трасу у Глухові. Побудували її цьогоріч на стадіоні «Дружба» у рамках програми Президента #Велике_будівництво.

Нове асфальтне покриття навколо футбольного поля та дві додаткові «петлі» з підйомами. Тут зможуть займатися лижники й біатлоністи цілий рік, не залежно від погодних умов. На лижах або лижеролерах. А коли траса не вкрита снігом, то це гарне місце для тренувань велосипедистів, ролеристів та скейтбордистів.

На це ми витратили 4,7 млн грн. з коштів Держфонду регіонального розвитку, ще півмільйона – кошти громади. Чекаємо пропозиції від глухівчан і готові підтримати комплексну реконструкцію стадіону «Дружба», який до нас не бачив ремонту 49 років – з моменту будівництва», – написав чиновник.

Мер Глухова Надія Вайло прокоментувала: «Дякуємо за виділення коштів і вже готуємо ПКД для подальшої реконструкції стадіону».

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...