Тростянецький лісгосп – кращий у області!
04.02.2019 10:20

Сумські лісівники визначили переможців трудового суперництва

Перша у 2019 році колегія Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства визначила переможців трудового суперництва серед державних лісогосподарських підприємств управління за результатами їх роботи у минулому році.

Перше місце зайняв Тростянецький лісгосп (директор Віктор Зубко). Підприємство відоме в області єдиним серед споріднених підприємств управління рекреаційним комплексом «Лісовичок» та одним з трьох в області розсадником декоративних порід.

У лісгоспі найбільш оновлений фонд основних засобів, підприємство відзначається відмінною культурою виробництва, передує по сумі капітальних інвестиції, податкових платежів до бюджету та рівню заробітної плати.

У минулому році у лісгоспі оптимізовано адміністративно-господарську мережу та відкрито Офіс лісництв, а також встановлено сучасний лісонасіннєвий комплекс.

Про це, вручаючи директору підприємства В. Зубку вимпел переможця, зазначив начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

На другій сходинці підсумкової таблиці розташувався флагман переробки на Сумщині – Кролевецьке лісомисливське господарство. Третє місце здобув Роменський лісгосп.

Прес-служба Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...