Тростянецькі школярі прибрали дендропарк Нескучне та зіграли у пейнтбол
24.04.2026 07:57

У рамках програми «Молодь Сумщини: покоління стійкості - 2030» у дендропарку Нескучне відбувся захід «Територія без сміття: режим бою». Учні 10-го класу Ліцею №1 провели екодесант поблизу центру ВПО - зібрали десятки пакетів сміття та впорядкували стежки парку.

Після прибирання учасники змінили робочий інвентар на маркери для пейнтболу. Азарт, стратегія та взаємовиручка стали чудовим завершенням продуктивного дня.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...