
У рамках програми «Молодь Сумщини: покоління стійкості - 2030» у дендропарку Нескучне відбувся захід «Територія без сміття: режим бою». Учні 10-го класу Ліцею №1 провели екодесант поблизу центру ВПО - зібрали десятки пакетів сміття та впорядкували стежки парку.
Після прибирання учасники змінили робочий інвентар на маркери для пейнтболу. Азарт, стратегія та взаємовиручка стали чудовим завершенням продуктивного дня.