Тростянецькі команди зіграли із перемінним успіхом
01.09.2019 13:41

У четвер стартувало друге коло Вищої ліги Сумської області з футболу матчем між ФК "Шостка" та ФК "Тростянець"-2. Наш суперник пішов нам на зустріч і погодився перенести на гру на четвер, бо в неділю у команди виїзд у Черкаси на гру Чемпіонату України.

ФК "Тростянець"-2 приїхав на гру в статусі одного із лідерів змагань і фаворита в матчі, тому з самого початку команда задала темп грі. Перші 10-ть хвилин тростянчани пристосовувались до штучного футбольного газону, а вже на 13-й хвилині Максим Мігаль змістився з флангу в центр і точно пробив у дальній від себе кут. Після забитого голу команда продовжила, впевнено, контролювати м'яч і футболісти змарнували ще декілька чудових моментів.

У другому таймі відчувалась різниця у фізичній підготовці команд, тому тростянчани без проблем дотиснули суперника. Спочатку на 62-й хвилині Влад Курило був першим на добиванні у штрафному майданчику й, спокійно, переправив м'яч у сітку, а вже за сім хвилин Артем Жила поставив крапку в матчі головую замкнувши подачу із кутового. До кінця гри тростянчани докатали м'яч, тримаючи в голові виїзд у Черкаси.

Наступний матч ФК «Тростянець»-2 у рамках Вищої ліги області зіграє на виїзді проти ФК «Кролевець» 6 вересня.

У суботу тур продовжився матчем між минулорічними фіналістами Кубку Сумської області ФК "Тростянець" та ФК "LS Group".

Тростянчани розпочали по-господарські. Уже на 1-й хвилині Дмитро Іщенко швидко розіграв штрафний і Олександр Стрибак класно прострілював уздовж лінії воріт, але ніхто не відгукнувся на простріл. На 6-й хвилині Олександр Стибак мав відкривати рахунок у грі. Після подачі з флангу нападник не зміг якісно пробити по воротам. На 21-й хвилині матч перевернувся із ніг на голову. Після подачі зі стандарту м'яч влучив у руку Сергію Кісілю й рефері поставив пенальті. 11-ти метровий, впевнено, реалізував Дмитро Ігумнов. На 31-й хвилині після простої подачі з флангу голкіпер не зміг зафіксувати м'яч у руках і екс-гравець ФК "Тростянець" Євген Петраков подвоїв переваги "LS Group". Тростянчани спробували, одразу, відігратись і отримали контратаку. Дмитро Ігумнов оформив дубль.

У другому таймі "LS Group" почали грати по-рахунку намагаючись ловити тростянчан на контратаках. На полі було багато боротьби й мало футболу. Непоганий момент на 56-й хвилині мав Дмитро Іщенко. Обігравши захисника форвард пробив із-за меж штрафного. Точно в руки голкіперу. Також із далеку пробував пробити голкіпера Роман Гончар. М'яч пройшов поруч зі стійкою. На 80-й хвилині другу жовту отримав півзахисник "LS Group" і залишив свою команду в меншості. Отримавши перевагу на полі в кількості гравців, тростянчани так і не змогли розпечатати ворота суперника.

Команда втратила важливі очки, але продовжує боротися за бронзові нагороди змагань.

Наступної суботи 7 вересня, на День міста, в 11-му турі Вищої ліги ФК «Тростянець» вдома прийматиме ФК «Шостка». Початок гри о 16:00