Тростянецька міська рада затвердила Молодіжну стратегію громади на 2026-2035 роки
16.06.2026 09:07

Стратегію презентував голова Дитячої дорадчої ради Тимофій Літо - учень 11-Б класу Ліцею №1 та голова Сумської обласної ради старшокласників. Документ розроблявся шляхом соціологічних досліджень, публічних зустрічей та роботи у фокус-групах.

До 2035 року тростянецька молодь бачить своє місто містом спорту, інклюзії та рівних можливостей, екологічно свідомою громадою, простором впевненого руху та безпечним містом професійної самореалізації. Стратегічні напрями - спорт, кар'єра, підприємництво, безпека, інфраструктура та екологія.

Тимофій Літо наголосив, що стратегія стане дорожньою картою перетворення громади на інноваційний та інклюзивний центр на основі синергії молоді, влади та бізнесу. Міський голова Юрій Бова подякував розробникам та наголосив, що саме молодь сьогодні формує бачення того, якою буде Україна завтра.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...