Тростянецька громада виграла грант у проекті із соціальної підтримки
20.01.2022 18:41

З 1 вересня 2021 року стартував новий пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який має на меті допомогти територіальним громадам організувати соціальну роботу з сім’ями та дітьми, що належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах. Відповідна постанова прийнята на засіданні Кабінету Міністрів України 4 серпня 2021 року.

Проєкт покликаний допомогти сім’ям з дітьми вийти зі складних життєвих обставин, зокрема, допомогти їм оформити соціальну допомогу, знайти роботу, забезпечити догляд за дітьми та близькими похилого віку.

Тростянецька громада долучилася до участі в цьому пілотному проєкті й виграла грант на тримання від держави транспортних засобів та комп’ютерного обладнання для фахівців із соціальної роботи.

Про це повідомила Світлана Соболь, начальник відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради.

- Малозахищеним верствам населення хочу повідомити, що в рамках проекту буде здійснюватися соціальна підтримка малозабезпечених сімей та одиноких матерів. Така підтримка передбачає надання адресної грошової виплати разом із соціальними послугами, - говорить Світлана Віталіївна.

Власний транспорт, який матиме Центр надання соціальних послуг завдячуючи участі в проєкті, допоможе фахівцям швидше і частіше надавати допомогу одиноким людям похилого віку, людям з інвалідністю, оперативно реагувати на кризові ситуації в сім’ях. «Кожен соціальний працівник отримає планшет для використання в роботі зі своїми підопічними», - додала Світлана Соболь.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...