
22 червня тростянчани поклали квіти до Меморіалу «Недоспівана пісня» та схилили голови перед усіма, чиї життя забрала Друга світова війна. У заході взяли участь заступник міського голови Володимир Злепко, представники поліції, ТЦК та бійці ДФТГ «Тростянець-1».
Володимир Злепко наголосив, що сьогодні, коли росія знову принесла війну на українську землю, ця дата має особливе значення. Пам'ять про жертв війни нагадує про ціну миру, свободи та людського життя.