Тростянець 7-й рік поспіль переможець конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування"
18.12.2018 22:46
Визнечені переможці в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування у 2018 році». 7-й рік поспіль Тростянець стає одним із призерів цього конкурсу. Тростянецька громада посіла 1 місце за проект "Центр безпеки громадян - запорука безпечної громади" та 2 місце з проектом "Сучасна районна лікарня".
Міський голова Юрій Бова отримав нагороду з рук віце-прем'єр міністра Геннадія Зубка
Метою конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами: «Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах», «Формування безпечного життєвого середовища», «Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку».
За словами, віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, кращі практики місцевого самоврядування доводять, що громади можуть робити великі зміни і бути цікавими інвесторам. Помітно, що громади стали зацікавленими розповідати про свої успіхи, будувати власну репутацію як надійних та спроможних партнерів для бізнесу і держави у реалізації великих проектів.

Партнером Мінрегіону в проведенні Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...