«Схід-Рок» - фестиваль з домашньою атмосферою
14.08.2019 12:43

Виступи рок-гуртів можна слухати прямо у наметі в мальовничому дендропарку Нескучне, або в компанії таких же меломанів як сам у стінах історичної будівлі Круглий двір.

Магію фестивалю підтримували не тільки хедлайнери – гурти 5’nizza, Без обмежень, Тартак, Louna (Росія), Тараканы (Росія), а й не менш запальні FliT (США), Bad Pit, Heartprints (Шотландія), Atlas:Empire (Шотландія), F.Way.

«Схід-Рок» - фестиваль, який вже сім років як важлива точка на карті рок-музикантів та шанувальників рок-музики. Цього часу достатньо, аби зрозуміти - фест став улюбленим опен-ейром і у глядачів, і у музикантів.

Музика у Тростянці практично не замовкала протягом кількох днів. Вечірні виступи гуртів на головній сцені у Круглому дворі перетікали в нічні посиденьки до ранку біля вогнища з гітарою та піснями у наметовому містечку. А вдень – виступи менш відомих, але не менше запальних за своїх зіркових колег гуртів на малій сцені. Всі тут – з різних міст, але один одного гості називають земляками…

Фестиваль вирішив брати не настільки масштабом, хоча щороку, й цей не виключення, головний його організатор – Тростянецька міська рада – створили нові і зберегти кращі фестивальні традиції, а особливою атмосферою, насиченою новими знайомствами, віртуозною музикою у поєднанні з мальовничими краєвидами.

До речі, для відпочивальників у безкоштовному наметовому містечку цього року підготували новий вид розваги – сплав на байдарках по Нескучанських озерах та катання на катамаранах.

Однак найбільше гості фестивалю все ж очікували на зустріч з улюбленими гуртами. У кожного він свій, може, й декілька, але на всі смаки, різних жанрів. Серед них і кращі українські гурти, й мега-відомі зарубіжні.

Виступи артистів тривали більше години, а це повноцінний концерт. Тож ціна за квиток (за один день 400 грн., за два дні 700 грн.) є більш ніж оправданою: за ці кошти можна відвідати хіба що один-два концерти, а тут лише на головній сцені виступили 10 музичних колективів (а виступи на малій сцені й взагалі безкоштовні)! Тростянчанам пощастило набагато більше – цього року місцеві жителі вперше мали можливість придбати квитки за половину вартості, пред’явивши на касі Карту мешканця Тростянецької міської ОТГ. Вхід на фестиваль для людей з інвалідністю першої групи був безкоштовним, також вільним був вхід до Круглого двору для учасників АТО та їх дітей, та дітей віком до 14 років у супроводі батьків.

Кожен виступ супроводжувався гучними оваціями, щирими дружніми посмішками глядачів та музикантів! Наприкінці відбулася автограф-сесія. Це свідчить, що музика не просто сподобалась, а й об’єднала людей з різних країн світу!

Такого цьогорічний «Схід-Рок» став уважнішим до людей з особливими потребами: в Круглому дворі для них були встановлені спеціальні платформи, а в санітарній зоні - спеціальні туалети для людей з інвалідністю.

А ще тростянецький рокфест мав екологічне спрямування: були встановлені баки для сортування сміття, волонтери розповідали гостям музичного заходу про переваги сортування побутових відходів.

Для шанувальників рок-музики «Схід-Рок 2019» пролетів мов одна мить, хтось з купою вражень поспішив додому, хтось – залишився, аби відпочити на лоні природи в Нескучному ще кілька днів.

У організаторів же фестивалю, щойно пролунав останній акорд, буквально запустився політ фантазії. Адже успіх у слухачів і артистів - це стимул для того, щоб прагнути до нових висот. Це значить, що за рік на «східроківців» очікує ще більше цікавого!..

Фото Вікторії Кравченко.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...