Шанс на друге життя…
07.08.2019 14:01

ТОВ «Тростянецьке АТП-15946» увійде до комунальної власності міської ради. Відповідне рішення прийняли на сесії міської ради депутати.

До Тростянецької міської ради звернулась листом громадянка І.Л. Дронова щодо продажу 66,27% у статутному капіталі ТОВ «Тростянецьке АТП-15946». Після докорінного вивчення ситуації на підприємстві, проведення експертної оцінки майна це питання було винесене на розгляд сесії міської ради.

Коментуючи ситуацію, міський голова Юрій Бова зауважив, що головна задача – не допустити скорочення пасажирських транспортних перевезень між Тростянцем та селами району. «Придбавши у комунальну власність громади цю частку підприємства, ми дамо йому шанс на друге життя, так як більшу частину майна можна зберегти, відремонтувати й ефективніше використовувати», - зазначив Юрій Анатолійович.

До 2009 року підприємство здійснювало рейси до сіл Тростянецького району за 8-ми маршрутами: Жигайлівка, Мартинівка, Хвощова, Білка, Мащанка, Дернова, Криничне. (Зараз надає послуги з автоперевезення лише по одному з міських маршрутів та двічі на тиждень у Криничне. Основні надходження підприємства - від надання послуг з перевезення працівників підприємствам ПРаТ «Монделіс Україна» та ТОВ «Якобс Екобау»). Зважаючи, що згідно з Перспективним планом ці населенні пункти згодом приєднаються до Тростянецької громади - налагодження транспортного сполучення є актуальним.Відновлювати сполучення сіл із Тростянцем доведеться вже найближчим часом.Тому придбання частки статутного капіталу автотранспортного підприємства дозволить зробити це раніше, та головне, зберегти підприємство і колектив.

Матеріально-технічна база підприємства це, зокрема, 8 одиниць транспорту (загальною вартість більше 400 тис грн, включаючи 2 автобуси «ПАЗ» (2005-го та 2006-го р.в, автобус «КАЗ» (1990 р.в.), 2 мікроавтобуси «Газель» (2001 р.в.), легковий автомобіль «Шевроле Епіко» 2007 р.в.), 10 гаражів. Гаражі даного підприємства в подальшому використовуватимуться й для розміщення транспортних засобів комунального підприємства «Тростянецьпастранс» (2 мікроавтобуси «Рута», 2 автобуси «ПАЗ» та автобус «Отаман»), які поки що зберігаються на базі КП «Тростянецькомунсервіс» просто неба.

Депутати вирішили вищезазначене питання позитивно, надавши дозвіл на придбання у комунальну власність Тростянецької ОТГ в особі Тростянецької міської ради частку в розмірі 66,27% у статутному капіталі ТОВ «Тростянецьке АТП-15946».

Згідно висновку про ринкову вартість, ціна вказаної частки підприємства станом на червень 2019 року становила більше 2 мільйонів гривень. І.Дронова звернулась із запропонованою сумою – 1,5 млн грн.

Частка підприємства, якою володітиме Тростянецька міська рада, дає їй управлінське право, а також - вирішувати його подальшу долю.

Юрій Бова, щойно депутати прийняли рішення, запропонував вивчити можливість впровадження транспортного маршруту Тростянець-Буймер та початку ремонту приміщень підприємства, які перебувають не в кращому стані.
Довідково:
На підприємстві ТОВ «Тростянецьке АТП-15946» працює 13 чоловік: 5 водіїв, 4 сторожі, один із яких виконує обов’язки механіка, керівник, головний бухгалтер, інспектор по кадрам з виконанням обов’язків бухгалтера, диспетчер із виконанням обов’язків касира. Середня заробітна плата – 6590 грн.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...