Схаменувся? Ще рік назад писав заяви в поліцію про лісорубні квитки, техніку безпеки та каски на толоках
27.04.2021 19:55

24 квітня в Охтирці депутати та працівники Охтирської міської ради спільно з Охтирською районною державною адміністрацією долучились до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Активно позував перед камерами й тростянчанин Павло Роженко. 

Цікаво, що на засіданні тростянецької районної комісії з питань ТЕБ та НС, трохи менше року назад, під головуванням тоді заступника голови Тростянецької РДА, все того ж Павла Роженко, були дані доручення начальнику Тростянецького відділення поліції провести розслідування з питань дотримання заходів безпеки та наявності відповідного дозволу на проведення робіт по розчищенню русла річки Боромля та ставків урочища Нескучне, фотоматеріали яких викладені на сторінці "Сила Людей Тростянець" у фейсбук. 

Тоді акцентувалась увага на тому чи отримали люди які прийшли на толоку лісорубний квиток для прибирання повалених дерев з води, чи був проведений інструктаж із техніки безпеки під час користування бензопилою, чому люди ходили на толоці без касок на головах. Невже схаменувся? 

Враховуючи, що толока вже пройшла в Охтирці тепер чекаємо на заступника голови райдержадміністрації Павла Роженко із відповідними толоками в Тростянці та Великій Писарівці. 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...