Реконструкцію мосту в Климентово планують завершити 1 серпня
19.05.2020 07:35

Розпочалися роботи з монтажу металевої балки центральної прогонової будови на об’єктi реконструкції мостового переходу на а/д Н-12 Суми-Полтава поблизу с. Климентово Охтирського району

Це одні із головних і найскладніших робіт, для виконання яких ТОВ «Сумимостобуд», що входить до групи компаній RGM group, було задіяно унікальну спецтехніку - два колісні крани, які здатні підіймати до 70 тонн вантажу.

Слідкуючи за монтажем несучих конструкцій мосту, керівник RGM group Сергей Голуб зазначив:

- Після звершення цих складних робіт ми зможемо впевнено сказати: доручення голови Сумської обласної державної адміністрації Романа Грищенка щодо завершення реконструкції мосту в Климентовому до 1 серпня цього року — буде виконано. Так, спочатку через заморозку фінансування у 2018 році, були затримки із будівельними роботами. Ми залучали навіть значні власні кошти, щоб не зупиняти будівництво, але все ж час було втрачено. Сьогодні ж, ми бачимо з боку влади розуміння і сприяння в найскорішому завершенні реконструкції цього важливого для Сумщини інфраструктурного об’єкту, тому роботи тривають в пришвидшеному темпі зі збереженням якості виконання.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...