Прокуратура підписала обвинувальний акт Парталі у справі про побиття людини
14.09.2021 09:44

Ще 11 лютого 2021 року Валерій Партала вчинив у стінах Тростянецької міської ради бійку, перед самим початком роботи сесії. Тоді оскаженілий молодик, який намагався силоміць прорватися на закрите засідання сесії, завдав тілесних ушкоджень співробітнику служби громадського правопорядку "Сила і Честь" Володимиру Негоді.

Останній, будучи вже у поважному віці (та ще й має статус чорнобильця) внаслідок отриманих ударів у голову, із закритою черпно-мозковою пролежав на лікарняному ліжку кілька тижнів. Чоловік і зараз не зовсім оговтався від того, що сталося взимку.

А от далі ми усі разом із вами стаємо свідками справжньої "судово-процесуальної комедії". Надворі вже середина вересня, а справа про притягнення Партали до відповідальності за свої хуліганські ледве зрушилась із "мертвої" точки. 

Парадоксально, але навіть коли поліція відкрила проти нього, кримінальне провадження, він просто почав ховатися від слідчих, і усіляко уникати від ознайомлення зі справою. А відтак, за нашими "супер досконалими" українськими законами, поки Партала не ознайомився із відкритою проти нього справою - поліція не може передати її до суду. Ось таке абсурдне замкнуте коло.

Як стало нам відомо, нарешті, після 6 місяців після вчинення хуліганських дій які чітко зафіксовані на камерах спостереження завершилось слідство та ознайомлення зі справою і прокуратура підписала разом із Паратолою обвинувальний акт який і піде до суду. 

Це сталося і в тому числі завдяки обуренню громадськості яка неодноразово виходила під стіни суду вимагаючи справедливого покарання для Партали який побив пенсіонера - ліквідатора аварії на ЧАЕС. Цікаво те, що у Харкові проти нього досі триває розслідування по кримінальній справі, де він побив людину так, що та залишилася калікою. Тобто це вже не перший подібний випадок від Партали. 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...