Повернули ставок у свою власність
05.04.2021 12:05
В селі Скрягівка яке входить до Буймерського старостинького округу є ставок. Який використовувався більше десяти років без договору оренди у особистих цілях. Одне те, що без договору оренди, а інше те, що водойма була занедбана до жалюгідного стану.
 
Але не той господар хто користується, а той хто дбає про об'єкт свого господарювання! Бачучи таку плачевну картину жителі громади взяли ініціативу в свої руки. І сьогодні у свій вихідний день вони своїми силами провели толоку вихідного дня.
 
Ті, кому не байдужий ставок в с. Скрягівка із завзяттям працювали по прибиранню ставка та прибережної зони. І тяжка праця односельців увічналась успіхами. Прибережна зона і сам ставок вже мають привабливий вигляд який сяє чистотою. З часом ставок за кошти громадян буде зариблено.
 
І тому з часом любителі риболовлі матимуть можливість посидіти з вудкою. А це те, що ставок є чистою водоймою то тут можна буде у спекотні дні купатися, відпочивати насолоджуючись навколишньою красою. Маємо надію і віримо, що ставок стане своєрідною зоною відпочинку для жителів громади та їх гостей.
 
Додаємо світлини робочих моментів по впорядкуванню ставка і світлини який вигляд має ставок в даний час. І наприкінці хочеться додати те, що жителі громади задоволені тим що ставок залишиться у громаді, а не буде переданий в оренду комусь іншому!
 
Буймерський старостинський округ висловлює слова вдячності всім не байдужим жителям громади, які взяли участь у сьогоднішній толоці.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...