Поштове обслуговування людей в старостинських округах Тростянецької громади обговорили на сесії
01.12.2021 17:28

Реалізація пілотного проєкту «Укрпошти», який передбачає закриття нерентабельних сільських відділень поштового зв’язку й заміну їх мобільними поштовими бригадами, викликала у жовтні місяці хвилю справедливого обурення у жителів старостатів Тростянецької громади.

Люди зіткнулися з такими негативними проявами поштового реформування, як несвоєчасне доставлення пенсій, соціальних виплат, преси.

Влада нашої громади на залишилась осторонь цього болючого питання. Взявши до уваги повідомлення депутатів Тростянецької міської ради, старост щодо неналежного обслуговування сільського населення, було направлене відповідне звернення до директора Сумської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» В’ячеслава Маринича.

Обласний керівник разом із міським головою Юрієм Бовою побував у Буймерському старостаті, обговорив ситуацію, що склалася з поштовим обслуговуванням, на нараді за участю старост нашої громади.

Сьогодні на четвертому пленарному засідання 10 сесії Тростянецької міської ради В’ячеслав Володимирович доповів про зроблене в напрямку покращення якості поштового обслуговування тростянчан:
- Усі пенсії, соціальні виплати за жовтень-листопад виплачені в повному обсязі;
- У більш ніж 10 селах громади, де є нагальна потреба, відновили роботу листонош ;
- відновили роботу виїздної торгівлі товарами першої необхідності;
- один раз на тиждень мобільна поштова бригада буває у селах, здійснюючи доставку преси, посилок, товарів тощо;
- відпрацювали з сільськими старостами питання визначення «місця присутності» представника пошти.

За словами В’ячеслава Маринича, головні проблеми з доставкою пенсій та газет у жовтні виникли через те, що 70% персоналу захворіло на коронавірус.

Після інформативної доповіді В’ячеслава Маринича відбулося її жваве обговорення. Зокрема, депутат від Кам’янського старостату Людмила Синявіна повідомила про проблему з доставкою пенсій в селах Кам’янка і Кам’янецьке.

Підсумовуючи розгляд цього важливого питання, міський голова Юрій Бова зауважив: хоча вплинути на процес реформування Укрпошти влада на місцях не взмозі, слід зробити все для того, щоб наші люди вчасно отримували пенсії, газети, посилки, товари.

- Старостатам необхідно вивчити можливість надання у тимчасове користування приміщень присутності поштовиків. Юридичному відділу треба вивчити механізм передачі цих приміщень, - зазначив міський голова. – Варто розуміти: чим більше сільське населення буде замовляти послуг, тим частіше до них приїдуть поштовики. Тому треба активізувати передплатну кампанію друкованих видань.

Також міський голова наголошував, що Сумській дирекції АТ «Укрпошта» слід не зволікати з відновленням перерахування ПДФО до бюджету Тростянецької міської ради. Бо ж півмільйона гривень втрачає наш бюджет від того, що люди працюють у тростянецьких поштових відділеннях, а податки йдуть до обласного бюджету. На особистий контроль міського голови взято питання поштового обслуговування жителів Кам’янського старостату.

За матеріалами Тростянецької міської ради 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...