Під українські санкції потрапила компанія-власник мережі магазинів «Спортмастер»
21.02.2021 14:21

Під нові санкції України, окрім Віктора Медведчука, потрапила також відома мережа магазинів спорттоварів «Спортмастер». Обмеження наклали на компанію Sportmaster Operations Pte. Ltd, яка володіє 99% мережі в Україні.
 
Про це йдеться в указі президента, який вводить у дію відповідне рішення Ради нацбезпеки та оборони.
 
Sportmaster Operations Pte. Ltd зареєстрована у Сінгапурі. Однак була заснована росіянами і її головний офіс розташований в Москві. Вона володіє однойменною мережею магазинів спортивних товарів в Росії, Білорусі, Казахстані, Китаї, Польщі та Україні.
 
Згідно з даними українського Єдиного реєстру юридичних осіб, Sportmaster Operations Pte. Ltd є засновником ТОВ «Спортмастер Україна» і володіє часткою в 99%
 
Санкції щодо компанії ввели на три роки. Вони передбачають: повну заборону торгових операцій; повну заборону на транзит ресурсів, польоти і перевезення на території України; запобігання виведенню капіталів за кордон; заборону на ввезення продукції сінгапурської компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd самою фірмою або через іноземних посередників.
 
Як зазначають на сайті мережі, її магазини розташовані у 15 містах України.
 
Зазначимо, відповідно до указу президента, який увів у дію рішення РНБО, нові санкції запровадили на три роки проти 19 юридичних осіб і 8 фізичних осіб. Під них потрапив один з лідерів проросійської ОПЗЖ Віктор Медведчук, а також його дружина телеведуча Оксана Марченко.
 
Ці санкції Рада національної безпеки та оборони запровадила 19 лютого. Раніше під санкції потрапив також соратник Медведчука Тарас Козак разом із трьома телеканалами: «112 Україна», NewsOne та ZIK.

 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...