Осінні канікули у школах Тростянецької громади розпочнуться 25 жовтня
13.10.2021 19:52

Таке рекомендаційне рішення сьогодні було прийняте на засіданні міської комісії ТЕБ і НС. Власне, так було і прописано у річному навчальному плані. Втім, винести це питання на порядок денний комісії, і ще раз ретельно його обговорити - змусила нестійка погода. Але начальник відділу освіти міської ради Юлія Іщенко заспокоїла - високого рівня захворюваності серед педагогічних працівників та учнів не спостерігається, тому й розпочинати канікули раніше - наразі потреби немає.

- Із 2717 учнів, які навчаються у школах нашої громади захворів на ГРВІ 131 учень, це 5%, по ковіду цей відсоток ще менший -0,3%. Педпрацівників, які захворіли на коронавірус, наразі 1,1%. Дистанційно у нас навчається 5 класів. За річним навчальним планом канікули ми маємо на меті розпочати 25 жовтня, - уточнила Юлія Іванівна. -    

- Із 24 навчальних закладів громади у нас не опалюють лише чотири - три школи та один дитсадок, але там санітарний температурний режим перебуває у межах норми, і принаймні, з 18 до 22 жовтня синоптики обіцяють ще досить теплу, сонячну погоду. Відтак, не бачу причин відправляти дітей на канікули достроково.

А у міської влади якраз буде час, щоби укласти угоди із НАК "Нафтогаз" на газопостачання. Стало відомо, що для бюджетних закладів пропонується ціна за кубометр блакитного палива на рівні 16,8 грн. на наступні 15 місяців. Документи для цього керівництвом громади вже практично зібрані. Тож, відпочивати дітей на осінній канікули цьогоріч відправлять 25 жовтня.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...