Охтирська райрада разом із Боромлянською громадою програли суд за майно Тростянецькій громаді
29.07.2021 18:10

Про це повідомила заступниця Тростянецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Міняйло. Рішення суду було винесено ще 30 червня 2021 року й враховуючи, що усі терміни подання апеляцій минули воно є остаточним. 

Мова йде про те, що Боромлянська сільська рада подала позовну заяву про те, щоб скасувати рішення Тростянецької районної ради про передачу об'єктів комунальної власності до Тростянецької міської ради. Мова йде про будівлю та інше майно, яке знаходиться саме в місті Тростянець. А це адмінбудівля, гаражі, автомобілі, комп'ютерна техніка, стенди, стільці і.т.д. Аргументувала тим, що нібито Боромля також має право на це майно, але при тому на підставі якого закону - незрозуміло. 

Цікавим у справі є те, що Охтирська районна рада, як правонаступник Тростянецької районної ради, позов визнала у повному обсязі. Позивачем у справі виступив сільський голова Боромлянської громади Василь Романіка, відповідачами зі сторони Охтирської райради були Валерій Партала та Володимир Книга. Інтереси Тростянецької громади захищала Світлана Міняйло. 

Суд встановив, що Боромлянська територіальна громада утворена 18 грудня 2016 року шляхом об`єднання Боромлянської, Гребениківської та Жигайлівської сільських рад в рамках адміністративно-територіальної реформи 2015 року. А пізніше розпорядженням Кабміну затвердив склад Боромлянської та Тростянецької громади. 

Також рішення про передачу майна стало наслідкокм розгляду рішення Тростянецької міської ради від 17.06.2020 № 255 «Про ініціювання безоплатної передачі об`єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району в комунальну власність Тростянецької міської об`єднаної територіальної громади».

Вказуючи на порушення оскаржуваним рішенням інтересів Боромлянської об`єднаної територіальної громади, що є співвласником об`єктів спільної власності районної ради, позивач не зазначив, щодо якого саме майна порушено його права та інтереси, не подав доказів звернення з відповідною пропозицією до Тростянецької районної ради щодо передачі окремих об`єктів.

Докази того, що відповідні об`єкти задовольняють, в тому числі, потреби Боромлянської об`єднаної територіальної громади, позивач не подав.

У представника відповідача Валерія Партали, слів не вистачало, при тому взагалі ніяких. Як наслідок - суддя прислухалася до позиції Тростянецької міської ради та відмовила у задоволенні позову.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...