Нова швидка для тростянецької лікарні
31.07.2020 13:47

Важлива, непересічна подія відбулася сьогодні в Тростянецькій міській лікарні. Ключі від нового сучасного автомобіля швидкої медичної допомоги вручив народний депутат Микола Задорожній директору міської лікарні Анатолію Плахтирі. А сам новенький автомобіль красувався на подвір'ї закладу.

Вперше за багато років сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги поповнив транспортний парк нашої лікарні. Його придбано за ініціативи міського голови Юрія Бови, який на зустрічі з народним депутатом Миколою Задорожнім у Тростянецькій райдержадміністрації запропонував державні депутатські кошти на соціально-економічний розвиток регіону спрямувати саме на ці потреби.

На урочистостях з нагоди цієї чудової події міський голова Юрій Бова висловив щиру подяку Миколі Задорожньому від імені всіх жителів громади за підтримку його ініціативи й плідну співпрацю.

Окрім державної субвенції – 875 тис. грн., кошти на придбання медичного транспорту виділили Тростянецька міська громада – 138 тис. грн., Боромлянська сільська громада – 100 тис. грн. У бюджеті Тростянецької ОТГ також передбачено 240 тис. грн на оснащення автомобіля необхідним медичним обладнанням.

Микола Задорожній, народний депутат України повідомив, що ним також виділені кошти державної депутатської субвенції на придбання сучасного операційного столу в нашу Тростянецьку лікарню.

- Тростянецьку міську лікарню буду підтримувати й надалі. Вважаю, що в Тростянецькій ОТГ своя лікарня потрібна, так як громада восени значно розшириться, - зауважив народний депутат Микола Задорожній, виступаючи на урочистостях.

 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...