«Нічний» алкоголь під забороною
18.12.2018 13:41

На території Тростянецької міської ОТГ заборонено продаж алкогольних напоїв з 23:00 до 6:00, а особам у військовій формі - у будь-який час доби. Відповідне рішення прийняли депутати міської ради.

Йдеться, зокрема, про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом (крім безалкогольного) в торговельних мережах (крім закладів ресторанного типу) на території міської громади.

У разі виявлення відповідною інспекцією продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в малих архітектурних формах, тимчасових спорудах торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, а також продажу алкоголю у стаціонарних об'єктах торгівлі, за винятком закладів ресторанного господарства, в нічний час, будуть складені відповідні акти з підписами свідків з подальшим направленням їх відповідним органам для належного реагування. Контролюючим органам вживатимуть всі передбачені законодавством України заходи до суб'єктів господарювання, які порушують встановлену заборону, в тому числі шляхом позбавлення ліцензії.

Щоправда, відповідна заборона триватиме недовго і закінчиться ще до початку новорічних свят, адже рішення депутатів розраховане на період, доки в Сумській області триватиме воєнний стан – до 26 грудня. Тому великого збитку підприємцям не принесе, натомість додасть порядку.

Міський голова та депутати, вивчаючи це питання, також обговорили питання, пов’язані з цілодобовою торгівлею алкогольними напоями у Тростянецькій ОТГ. Зокрема, вирішили вивчити питання стосовно обмеження роботи розважальних закладів, якщо воєнний стан в області буде подовжено: коли військові і поліцейські підрозділи несуть службу у посиленому режимі - розважальні заходи треба скорочувати. Депутати домовились і про те, аби у наступному році додатково вивчити питання про те, аби заборонити продаж алкоголю у нічний час й у поза воєнний стан.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...