"Нескучний Вело FEST"
24.07.2021 19:33
У дендропарку Нескучне пройшло цікаве спортивне дійство "Нескучний Вело FEST", який сьогодні зібрав на тростянецькій землі понад пів сотні зовсім маленьких, юних та бувалих любителів велосипедного спорту з Тростянця, Сум, Охтирки та навіть Харкова.
 
Такий цікавий велосипедний фестиваль проходив у Тростянці вже не перший рік. Звісно, через карантин торік довелося відмовитися від низки спортивних заходів, тож Вело FEST, так би мовити, теж залишився за кулісами спортивного життя нашої громади. Зате тепер, влітку 2021-го, любителям спорту випала класна нагода добре розім’яти м’язи, і повернутися до активного способу життя!
 
Відкрив "Нескучний Вело FEST" міський голова Юрій Бова, який побажав усім учасникам змагань здоров’я, витривалості, незламного спортивного духу, і обов’язково рухатися вперед до нових спортивних здобутків. Після вітального слова, Юрій Анатолійович дав офіційний старт велоперегонам і усі учасники "Нескучний Вело FEST" чимдуж вирушили на "двоколісних конях" до дентропарку, де розпочалася цікава програма сьогоднішнього фестивалю.
Наприклад, об 11 годині велосипедисти мірялися силами у індивідуальній гонці "Апхіл", де потрібно було якогомога швидше заїхати на нескучанську гору, що веде прямо до колишнього стрільбища. Тут виступали здебільшого молоді люди юнацького віку, і старші спортсмени.
А вже за годину розпочалися велоперегони дітей від 5 до 7 років, а також малюків віком від 2 до 4 років! Це яскраво доводить, що "Нескучний Вело FEST" - це місце, де навіть малюки можуть демонструвати свою любов до спорту і жагу до перемоги!
Завершився перший етап фестивалю дитячою гонкою "Велокрос". Міський голова Юрій Бова особисто вручив грамоти та нагороди переможцям змагань. Після невеличкої перерви змагання продовжувалися. Тривав перший день фестивального дійства до 19.00.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...