На трасі Лебедин-Тростянець-Мезенівка розпочались підготовчі роботи перед капремонтом
28.01.2022 16:20

Розпочато поточний середній ремонт дороги Лебедин–Тростянець–Мезенівка. Наразі роботи тривають на ділянці Тростянець–Мезенівка. Про це повідомив Віктор Ніконенко, начальник Відділу капітального будівництва Тростянецької міської ради.

- Для Тростянецької громади це означає, що проекти на поточний середній ремонт, розроблені міською радою, передані до Служби автомобільних доріг і на сьогоднішній день втілюються в життя, – сказав посадовець.

Ті роботи, які виконуються зараз, не залежать від погодних умов. Ведуться в першу чергу підготовчі роботи – вирубка кущів та підрізування дерев у полосі відводу.

Роботи розпочато 25 січня на трасі Т1913, яка є місцевою дорогою загального користування державного значення. Через територію Тростянецької громади проходить 40,2 км даної дороги.

Проект розроблено на всю протяжність дороги і складається з двох частин. Перша ділянка – з боку Лебедина – від Артемо-Растівки до Тростянця, протяжністю 18 км. Друга – від Тростянця в напрямку Мезенівки впродовж села Семереньки (22,16 км).

Загальна вартість робіт на ділянці Тростянець–Мезенівка складає 326 млн. грн. Переможцем тендеру стала підрядна організація ПП «Будгранд 7».

- Старт є. Сподіваємося, що державне фінансування буде проводитися вчасно», – додав Віктор Ніконенко.

За матеріалами Тростянецької міської ради 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...