Місто, яке залишиться у пам’яті
05.02.2019 11:30

Тростянець – єдине місто східної України, яке потрапило до списку найкрасивіших маленьких міст України, які обов’язково варто відвідати туристам.

За версією порталу «Ukraine is» компанію Тростянцю у даному переліку складають міста Берегово, Мукачево та Ужгород (Закарпатська область), Дрогобич, Жовква, Самбір і Стрий (Львівська область), Чортків,  Бучач Бережани і Кременець (Тернопільська область), Острог та Берестечко (Рівненська область), а також Устилуг (Волинська обл.), Переяслав-Хмельницький (Київська обл.), Коломия (Івано-Франківська обл.), Бердичів (Житомирська обл.).

Свій вибір журналісти порталу пояснюють тим, що саме ці українські міста та містечка – це не тільки бюджетний відпочинок, а ще й  можливість поринути у затишок, насолодитись неспішним способом життя з друзями чи коханою людиною, чи аби навіть побути наодинці. Часто, це саме те, чого не вистачає нам у швидкому ритмі великих міст.

«Тут немає нескінченних заторів, в повітрі витає запах свіжої випічки, шоколаду і вина, а по вулицях гуляють люди, обнявшись і тримаючись за руки». – Описує атмосферу міст, в якій відразу пізнаємо й наш Тростянець, «Ukraine is».  

У розділі-запрошенні туристів до Тростянця журналісти зосередили увагу на тому, що це місто у більшості надовго залишиться у пам’яті: мальовничим урочищем Нескучне, цікавими розповідями, пов’язаними з Чайковським, шоколадом і історіями кохання, та, на додачу, -  Палацом Голіцина, Круглим двором, Вознесенською та Благовіщенською церквами, Гетьманським національним парком, пам’ятниками.

 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...